Теплоносій VELTHERM-PRO -20 (50 кг)

Виробники Veltherm
Код товару: ЦБ000000793
SKU: ЦБ000000793
8094грн.
7366грн.
В наявності
ВЕЛТЕРМ-ПРО – високоякісний теплоносій на основі пропіленгліколю, який використовується для різних типів опалювальних систем, обладнаних газовими та електричними котлами (за винятком електричних котлів катодного типу!). ВЕЛТЕРМ-ПРО -20 (розрахований на довготривалу надійну експлуатацію у температурн...

ВЕЛТЕРМ-ПРО – високоякісний теплоносій на основі пропіленгліколю, який використовується для різних типів опалювальних систем, обладнаних газовими та електричними котлами (за винятком електричних котлів катодного типу!).

ВЕЛТЕРМ-ПРО -20 (розрахований на довготривалу надійну експлуатацію у температурному діапазоні від мінус 20°С до плюс 100°С). Продукт поєднує хороші антифризні характеристики з відмінними антикорозійними властивостями, що у поєднанні з високим рівнем безпеки відкриває широкі можливості для використання його на підприємствах харчової промисловості.

ВЕЛТЕРМ-ПРО - не токсична, майже без запаху рідина, що містить пропіленгліколь, особливі інгібітори корозії та стабілізатори. Пропіленгліколь (або монопропіленгліколь) - сировина нового типу в покращеному складі теплоносія. Його основна перевага (порівняно з традиційними охолодними рідинами, виготовленими на основі етиленгліколю) – малий ризик випадкового отруєння людей та тварин. До складу рідини входить пакет присадок, які відповідають за антикорозійні, антиспінюючі властивості, стабілізуючі добавки та інші компоненти, які роблять теплоносій ВЕЛТЕРМ-ПРО інертним до кольорових та чорних металів, пластмасових та гумових виробів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕЛТЕРМ-ПРО-20

  • Щільність при температурі. (20±1)°З, г/см3 1,035-1,045
  • Показник активності водневих іонів (рН), од. рН 7,0-10,0
  • Вільна лужність, см3, не менше 10
  • Температура початку кристалізації не вище мінус 20°C
  • Температура кипіння, °С, щонайменше 100
  • Спінювання через 5хв. об'єм піни, см3, не більше 30
  • Стійкість піни в с., не більше 5

Наведені дані отримані в лабораторних умовах і не застосовні до промислових установок. У зв'язку з цим ми не даємо гарантії, що ці значення будуть отримані в системі охолодження і пропонуємо використовувати ці цифри як директиву при розробці установки. Теплоносії ВЕЛТЕРМ-ПРО не токсичні, належать до малонебезпечних продуктів. Під час транспортування не потрібне застосування системи інформації про небезпеку. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/41685 підтверджує можливість використання ВЕЛТЕРМ-ПРО на підприємствах харчової та інших галузей промисловості.

У нас діють такі умови обміну та повернення товару:


Згідно з чинним законом "Про захист прав споживачів", кожен покупець, який придбав товар у нашому магазині, може скористатися правом обміну або повернення товару протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки.


Обмін та повернення продукції можливе за умови, якщо придбаний виріб не знаходився в експлуатації та не підключався, а також якщо товар не має зовнішніх пошкоджень та ознак користування. Також у комплекті мають зберегтися аксесуари, технічна документація, не пошкоджені чек, упаковка, пломби, заводські етикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.