З 9.00 до 17.00 (безкоштовно)

Теплоносій VELTHERM -20 (10 кг)

Виробники Veltherm
Код товару: 00000002140
SKU: 00000002140
1238грн.
1127грн.
В наявності
Призначення: ВЕЛТЕРМ-20 – спеціально розроблена рідина для систем опалення на основі пропіленгліколю та гліцерину, інертна по відношенню до оцинкованих деталей. При виготовленні ВЕЛТЕРМ-20 застосовується тільки харчовий гліцерин вищого гатунку, не агресивний до елементів системи, а також бе...


Призначення:

ВЕЛТЕРМ-20 – спеціально розроблена рідина для систем опалення на основі пропіленгліколю та гліцерину, інертна по відношенню до оцинкованих деталей. При виготовленні ВЕЛТЕРМ-20 застосовується тільки харчовий гліцерин вищого гатунку, не агресивний до елементів системи, а також безпечний для людей та тварин. Антифризи на основі гліцерину не отруйні та не горючі, можуть застосовуватися у відкритих системах опалення та будинках з максимальними екологічними вимогами. Фізичні та хімічні властивості теплоносіїв на основі гліцерину та пропіленгліколю схожі з властивостями водногліколевих сумішей.

Склад:

Гліцерин, пропіленгліколь (1,2 пропандіол), дистильована (або демінералізована) вода, пакет присадок (стабілізуючі, антикорозійні, антипінні) виробництва Чехії та Німеччини, барвник. ТУ У 21536163.002-2000.

Галузь застосування:

Діапазон робочих температур теплоносія ВЕЛТЕРМ-20 розрахований на довготривалу надійну експлуатацію у температурному діапазоні від мінус 20°С до плюс 106°С. Продукт поєднує хороші антифризні характеристики з відмінними антикорозійними властивостями, а використання спеціальної флюорисцентної добавки полегшує контроль герметичності сполук системи.

Зберігання:

Термін придатності ВЕЛТЕРМ-20 до початку експлуатації (при зберіганні його в щільно закритих, герметичних поліетиленових контейнерах, у місцях, захищених від впливу прямих сонячних променів) – не менше 5 років. Продукт хімічно стабільний, якщо при зберіганні не було впливу високих температур і сильних окислюючих речовин, як, наприклад, перекису водню, азотної кислоти та ін.

Характеристики теплоносія ВЕЛТЕРМ-20

Щільність при температурі. (20±1)°З, г/см3

1,080-1,135

Показник активності водневих іонів (рН), од. рН

7,0 - 9,0

Вільна лужність, см3, не менше

10

Температура початку кристалізації, °С, не вище

мінус 20

Температура кипіння, °С, не менше

105

Спінювання через 5хв. обсяг піни, см3, не більше

30

Стійкість піни в с., не більше

5

Корозійна дія на метали, г/м²·сут, не більше

0,1 - 0,2

 

 

У нас діють такі умови обміну та повернення товару:


Згідно з чинним законом "Про захист прав споживачів", кожен покупець, який придбав товар у нашому магазині, може скористатися правом обміну або повернення товару протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки.


Обмін та повернення продукції можливе за умови, якщо придбаний виріб не знаходився в експлуатації та не підключався, а також якщо товар не має зовнішніх пошкоджень та ознак користування. Також у комплекті мають зберегтися аксесуари, технічна документація, не пошкоджені чек, упаковка, пломби, заводські етикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Captcha

Відгуків про цей товар ще не було.