З 9.00 до 17.00 (безкоштовно)

Kospel EKCO.R2-04 - Котел електричний

Виробники Kospel
Код товару: ЦБ000001060
SKU: ЦБ000001060
19455грн.
18677грн.
В наявності
Електричний котел Kospel EKCO.R2-04 Керування котлом здійснюється за допомогою кімнатного регулятора температури, на якому встановлюємо рівень температури у приміщенні. Температура теплоносія в електричному котелі EKCO.R2 встановлюється за допомогою перемикача вручну. Кімнатний регулятор температури...


Електричний котел Kospel EKCO.R2-04

Керування котлом здійснюється за допомогою кімнатного регулятора температури, на якому встановлюємо рівень температури у приміщенні. Температура теплоносія в електричному котелі EKCO.R2 встановлюється за допомогою перемикача вручну. Кімнатний регулятор температури контролює температуру в приміщенні та при необхідності надсилає сигнал увімкнення або вимкнення котла.
В комплектацію котла входить кімнатний регулятор температури, циркуляційний насос, група безпеки та манометр.
У котлі EKCO.R2 є можливість зменшити потужність котла до 2/3 його номінальної потужності (є перемикач), що сприяє меншому споживанню електроенергії. Вмикання потужності здійснюється плавно, що дозволяє уникнути перепадів напруги.
Нагрівальний блок та ТЕНи в котлі EKCO.R2 виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі (модель з 24 кВт із міді!). Установка на панелі керування бажаного значення температури теплоносія в діапазоні 35-85 oC (шкала температури на панелі відображає актуальне встановлення теплоносія на виході).
обладнання електрокотла Kospel EKCO.R2

Особливості котла

  • Кімнатний регулятор контролює температуру в приміщенні та при необхідності надсилає сигнал увімкнення або вимкнення котла.
  • Регулювання температури води в системі опалення в межах від 35°С до 85°С.
  • Автоматична модуляція потужності.
  • В комплектацію котла входить кімнатний регулятор температури, циркуляційний насос, група безпеки та манометр.

Характеристики електрокотла Kospel EKCO.R2-04

Характеристики котела Kospel EKCO.R2

У нас діють такі умови обміну та повернення товару:


Згідно з чинним законом "Про захист прав споживачів", кожен покупець, який придбав товар у нашому магазині, може скористатися правом обміну або повернення товару протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки.


Обмін та повернення продукції можливе за умови, якщо придбаний виріб не знаходився в експлуатації та не підключався, а також якщо товар не має зовнішніх пошкоджень та ознак користування. Також у комплекті мають зберегтися аксесуари, технічна документація, не пошкоджені чек, упаковка, пломби, заводські етикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Captcha

Відгуків про цей товар ще не було.