Kospel EKCO.R2 - 21 - Котел електричний

Виробники Kospel
Модель: ЦБ000001066
SKU: ЦБ000001066
17813грн.
16744грн.
В наявності
Електричний котел Kospel EKCO.R2-21 Керування котлом здійснюється за допомогою кімнатного регулятора температури, на якому встановлюємо рівень температури у приміщенні. Температура теплоносія в електричному котелі EKCO.R2 встановлюється за допомогою перемикача вручну. Кімнатний регулятор температури...

Електричний котел Kospel EKCO.R2-21

Керування котлом здійснюється за допомогою кімнатного регулятора температури, на якому встановлюємо рівень температури у приміщенні. Температура теплоносія в електричному котелі EKCO.R2 встановлюється за допомогою перемикача вручну. Кімнатний регулятор температури контролює температуру в приміщенні та при необхідності надсилає сигнал увімкнення або вимкнення котла.
В комплектацію котла входить кімнатний регулятор температури, циркуляційний насос, група безпеки та манометр.
У котлі EKCO.R2 є можливість зменшити потужність котла до 2/3 його номінальної потужності (є перемикач), що сприяє меншому споживанню електроенергії. Вмикання потужності здійснюється плавно, що дозволяє уникнути перепадів напруги.
Нагрівальний блок та ТЕНи в котлі EKCO.R2 виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі (модель з 24 кВт із міді!). Установка на панелі керування бажаного значення температури теплоносія в діапазоні 35-85 oC (шкала температури на панелі відображає актуальне встановлення теплоносія на виході).
обладнання електрокотла Kospel EKCO.R2

Особливості котла

  • Кімнатний регулятор контролює температуру в приміщенні та при необхідності надсилає сигнал увімкнення або вимкнення котла.
  • Регулювання температури води в системі опалення в межах від 35°С до 85°С.
  • Автоматична модуляція потужності.
  • В комплектацію котла входить кімнатний регулятор температури, циркуляційний насос, група безпеки та манометр.

Характеристики електрокотла Kospel EKCO.R2-21

Характеристики котела Kospel EKCO.R2

У нас действуют следующие условия обмена и возврата товара:


Согласно действующему закону "О защите прав потребителей" каждый  покупатель, который приобрел товар в  нашем магазине, может воспользоваться правом обмена или возврата товара в течении  четырнадцати дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции возможен при условии, если приобретенное изделие не находилось в эксплуатации и не подключалось, а также если товар не имеет внешних повреждений и признаков пользования. Также в комплекте должны сохраниться аксессуары, техническая документация, не поврежденные чек, упаковка, пломбы, заводские этикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.