Генератори
sale - Інверторні генератори
- Бензинові генератори
- Газобензинові генератори
- Дизельні генератори
- Дизельні електростанції
Дивитись все
Акумулятори
- Акумулятори гелеві (GEL)
- Акумулятори мультигелеві (AGM)
- Акумулятори свинцево-кислотні (AGM)
- Акумуляторні батареї LiFePO4
- Зарядні пристрої для АКБ
Дивитись все
Показати всі категорії
Готівкою | Післяплата | LiqPay | MonoPay | VISA/Mastercard | Миттєва розстрочка | Оплата частинами Приватбанк | Покупка частинами Monobank | Безготівково з ПДВ та без ПДВ
Нова Пошта | Meest | Укрпошта | Delivery | Доставка за адресою
*великогабаритні товари надсилаються після часткової передоплати
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, згідно закону України "Про захист прав споживачів"
Гібридний інвертор (hybrid) Deye SUN-6K-OG01LP1-EU WI-FI, 6кВт, однофазний, (МРРТ 125-425/ 120А/ DC48В )Parallel – це потужний однофазний пристрій номінальною потужністю 6 кВт, спеціально розроблений для автономних (off-grid) сонячних систем з можливістю гібридної інтеграції акумуляторів та генераторів. Він забезпечує стабільне живлення навантажень у віддалених районах без доступу до мережі, з піковою потужністю до 6600 Вт та високим ККД до 97,6%. Інвертор оснащений одним MPPT-трекером з робочим діапазоном напруги 150–550 В, що дозволяє ефективно використовувати сонячні панелі потужністю до 9000 Вт для максимального вироблення енергії. Максимальний струм заряду та розряду акумуляторів сягає 120 А, сумісний з батареями 48 В типу Lead-acid, LiFePO4 чи Li-ion, з діапазоном напруги 40–60 В. Підтримка паралельного з'єднання до 16 пристроїв робить його ідеальним для масштабування систем у великих автономних проектах. Вбудований колірний сенсорний LCD-дисплей та Wi-Fi модуль забезпечують зручний моніторинг та керування через мобільний додаток. Захист IP65 дозволяє встановлювати інвертор зовні, захищаючи від пилу та вологи в суворих умовах. Інвертор підтримує AC-coupling для підключення до існуючих сонячних систем, полегшуючи модернізацію. Функція AC charger від генератора (до 40 А) гарантує резервне живлення під час поганої погоди. Пасивне охолодження без вентилятора зменшує шум і підвищує надійність у тихих середовищах. Габарити 420×670,5×233,5 мм та вага близько 30 кг спрощують транспортування та монтаж. Цей інвертор є надійним рішенням для автономних будинків, ферм чи комерційних об'єктів, забезпечуючи енергоефективність та незалежність від мережі.
| Виробник | Deye |
| Модель | SUN-6K-OG01LP1-EU |
| Країна походження | Китай |
| Тип ДБЖ | Гібридний (off-grid) |
| Кількість фаз | 1 |
| Робота в паралелі | Так (до 16 шт.) |
| Тип зарядного пристрою | MPPT від сонячних панелей |
| Кількість MPPT | 1 |
| ККД (%) | 97,6 (максимум), 97 (Euro) |
| Інтерфейси | RS485, CAN, Wi-Fi, USB |
| Підтримка генератора | Так (AC charger) |
| Форма вхідного сигналу | Синусоїда |
| Номінальна вхідна напруга (В) | 230 |
| Номінальна вхідна потужність (Вт) | 6000 |
| Номінальна вихідна потужність (Вт) | 6000 |
| Пікова потужність (Вт, 5 сек) | 6600 |
| Вихідний струм (А) | 26 |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Форма вихідного сигналу | Синусоїда |
| Частота вихідного сигналу (Гц) | 50/60 |
| Діапазон вхідної напруги АКБ (В) | 40–60 |
| Номінальна напруга АКБ (В) | 48 |
| Макс. струм заряду (мережа + сонце) (А) | 120 |
| Макс. струм заряду від мережі (А) | 40 (від генератора) |
| Макс. струм розряду АКБ (А) | 120 |
| Типи підтримуваних акумуляторів | Lead-acid (GEL, AGM), LiFePO4, Li-ion |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Номінальна потужність MPPT (Вт) | 6000 |
| Максимальна потужність MPPT (Вт) | 9000 |
| Робочий діапазон напруги MPPT (В) | 150–550 |
| Вхідний діапазон напруги MPPT (В) | 150–600 |
| Макс. напруга холостого ходу MPPT (В) | 600 |
| Вхідний струм MPPT (А) | 18 |
| Габарити (мм) | 420 × 670,5 × 233,5 |
| Маса (кг) | 30 |
| Робоча температура (°C) | -40 – +60 (з обмеженнями) |
| Температура зберігання (°C) | -40 – +60 |
| Клас захисту | IP65 |
Я приймаю користувальницьку угоду




