Гідроакумулятор ZILMET HYDRO-PRO 8 літрів

Виробники Zilmet
Модель: ПФ500005086
SKU: 11A0000800
1436грн.
1192грн.
В наявності
Розширювальний бак для систем водопостачання Zilmet HYDRO-PRO 8 Призначення: Розширювальний бак HYDRO-PRO використовується в системах подачі питної та технічної води в системах гарячого водопостачання та опалення, виконуючи роль компенсатора об'єму та гідроударів . Технічні характеристики: Об'єм роз...

Розширювальний бак для систем водопостачання Zilmet

HYDRO-PRO 8

Призначення:

Розширювальний бак HYDRO-PRO використовується в системах подачі питної та технічної води в системах гарячого водопостачання та опалення, виконуючи роль компенсатора об'єму та гідроударів .

Технічні характеристики:

Об'єм розширювального бака: 8 л

Діаметр бака: 200 мм

Висота бака: 280 м

Максимальний робочий тиск: 10 бар

Діаметр приєднувального патрубка: ¾"

Максимальна робоча температура: від -10 до +99 °С

Додаткове фарбування стійким епоксидно-поліефірним порошковим покриттям

Матеріали:

Корпус: сталь

Покриття: емаль

Мембрана: зносостійкий гумовий матеріал, що не сприйнятливий до впливу бактерій і відповідає всім гігієнічним та санітарним нормам для питної води.

Країна виробник: Італія

У нас действуют следующие условия обмена и возврата товара:


Согласно действующему закону "О защите прав потребителей" каждый  покупатель, который приобрел товар в  нашем магазине, может воспользоваться правом обмена или возврата товара в течении  четырнадцати дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции возможен при условии, если приобретенное изделие не находилось в эксплуатации и не подключалось, а также если товар не имеет внешних повреждений и признаков пользования. Также в комплекте должны сохраниться аксессуары, техническая документация, не поврежденные чек, упаковка, пломбы, заводские этикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.