Трійник сендвіч (нержавіюча сталь + нержавіюча сталь) AISI 201 - 0,5 мм (∠ 45° - ø250/320)

Виробники Вент Устрий
Код товару: AISI201-05-45-250-320
SKU: AISI201-05-45-250-320
3897грн.
3313грн.
В наявності
Доступні варіанти
Димохідний трійник сендвіч (з термоізоляцією) 45° призначений для відведення газів, що відходять в димохід і забезпечує можливість чищення та обслуговування димохідної труби з відсіканням конденсату. Для виключення влучення конденсату в трійник 45 ° встановлений капельник. Як правило, використовуєть...

Димохідний трійник сендвіч (з термоізоляцією) 45° призначений для відведення газів, що відходять в димохід і забезпечує можливість чищення та обслуговування димохідної труби з відсіканням конденсату. Для виключення влучення конденсату в трійник 45 ° встановлений капельник. Як правило, використовується в комплекті з ревізією або лійкою. З'єднується між собою та з іншими елементами системи димоходу без додаткового кріплення: "труба в трубу".

Сендвіч трійник із термоізоляцією складається з внутрішньої та зовнішньої труби між якими знаходиться термоізоляція.

Виробництво продукції складає основі ГОСТ 3262-75, п. 2.16.

На всю продукцію є сертифікат відповідності на димохідні елементи та димовідвідні системи з нержавіючої та кислостійкої сталі.

Димарі з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі Вент Устрій виготовляються з кислотостійкої та жароміцної нержавіючої сталі. Вони мають широкий спектр застосування – від конденсаційних газових котлів до камінів та дров'яних печей.

Габаритні розміри трійника із термоізоляцією з нержавіючої сталі

У нас діють такі умови обміну та повернення товару:


Згідно з чинним законом "Про захист прав споживачів", кожен покупець, який придбав товар у нашому магазині, може скористатися правом обміну або повернення товару протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки.


Обмін та повернення продукції можливе за умови, якщо придбаний виріб не знаходився в експлуатації та не підключався, а також якщо товар не має зовнішніх пошкоджень та ознак користування. Також у комплекті мають зберегтися аксесуари, технічна документація, не пошкоджені чек, упаковка, пломби, заводські етикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.