Трійник сендвіч (нержавіюча сталь + нержавіюча сталь) AISI 201 - 0,5 мм (∠ 45° - ø100/160)

Виробники Вент Устрий
Модель: AISI201-05-45-100-160
SKU: AISI201-05-45-100-160
1247грн.
1060грн.
В наявності
Доступні варіанти
Димохідний трійник сендвіч (з термоізоляцією) 45° призначений для відведення газів, що відходять в димохід і забезпечує можливість чищення та обслуговування димохідної труби з відсіканням конденсату. Для виключення влучення конденсату в трійник 45 ° встановлений капельник. Як правило, використовуєть...

Димохідний трійник сендвіч (з термоізоляцією) 45° призначений для відведення газів, що відходять в димохід і забезпечує можливість чищення та обслуговування димохідної труби з відсіканням конденсату. Для виключення влучення конденсату в трійник 45 ° встановлений капельник. Як правило, використовується в комплекті з ревізією або лійкою. З'єднується між собою та з іншими елементами системи димоходу без додаткового кріплення: "труба в трубу".

Сендвіч трійник із термоізоляцією складається з внутрішньої та зовнішньої труби між якими знаходиться термоізоляція.

Виробництво продукції складає основі ГОСТ 3262-75, п. 2.16.

На всю продукцію є сертифікат відповідності на димохідні елементи та димовідвідні системи з нержавіючої та кислостійкої сталі.

Димарі з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі Вент Устрій виготовляються з кислотостійкої та жароміцної нержавіючої сталі. Вони мають широкий спектр застосування – від конденсаційних газових котлів до камінів та дров'яних печей.

Габаритні розміри трійника із термоізоляцією з нержавіючої сталі

У нас действуют следующие условия обмена и возврата товара:


Согласно действующему закону "О защите прав потребителей" каждый  покупатель, который приобрел товар в  нашем магазине, может воспользоваться правом обмена или возврата товара в течении  четырнадцати дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции возможен при условии, если приобретенное изделие не находилось в эксплуатации и не подключалось, а также если товар не имеет внешних повреждений и признаков пользования. Также в комплекте должны сохраниться аксессуары, техническая документация, не поврежденные чек, упаковка, пломбы, заводские этикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.