0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

Ревізія сендвіч нержавіюча сталь + оцинковка AISI 321 - 0,8 мм - ø120/180

1885грн.1527грн.
  • В наявності
  • Виробники  ВЕНТ УСТРІЙ
  • Код товару:  AISI321RC-08-120-180
  • Артикул: AISI321RC-08-120-180
Характеристики: Елемент димоходу - ревізія / Марка сталі - AISI 321 / Тип димоходу - Двостінний (сендвіч) нержавіюча сталь - оцинковка / Товщина сталі, мм - 0,8 / Діаметр, мм - 120 / дивитись все
1885грн.
1527грн.
ОПЛАТА
ОПЛАТА

Готівкою | Післяплата | LiqPay | MonoPay | VISA/Mastercard | Миттєва розстрочка | Оплата частинами Приватбанк | Покупка частинами Monobank | Безготівково з ПДВ та без ПДВ

ДОСТАВКА
ДОСТАВКА

Нова Пошта | Meest | Укрпошта | Delivery | Доставка за адресою

*великогабаритні товари надсилаються після часткової передоплати

ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ
ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, згідно закону України "Про захист прав споживачів"

Ревізія димоходу утеплена (сендвіч) призначена для забезпечення можливості обслуговування (контрольного доступу) та очищення димоходу. У комплекті заглушка з ручкою та лійка.

Виробництво продукції складає основі ГОСТ 3262-75, п. 2.16.

На всю продукцію є сертифікат відповідності на димохідні елементи та димовідвідні системи з нержавіючої та кислостійкої сталі.

Димарі з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі Вент Устрій виготовляються з кислотостійкої та жароміцної нержавіючої сталі. Вони мають широкий спектр застосування – від конденсаційних газових котлів до камінів та дров'яних печей.

Елемент димоходу ревізія
Марка сталі AISI 321
Тип димоходу Двостінний (сендвіч) нержавіюча сталь - оцинковка
Товщина сталі, мм 0,8
Діаметр, мм 120
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Ви дивилися