Сталевий радіатор Korad 11К 300х900 з бічним підключенням

Виробники Korad
Модель: ПФ500001265
SKU: ПФ500001265
2274грн.
1933грн.
В наявності
Сталевий радіатор Korad 11 тип 300*900 (бічне підключення) Потужність: 621 Вт Країна виробник: Словаччина Наведена нижче інформація допоможе Вам ознайомитися з особливостями кожного типу ( 11, 22 та 33) радіаторів та вибрати оптимальний варіант. Тип: 11К (VK, VKS) Найпростіший тип радіатора з конвек...

Сталевий радіатор Korad 11 тип 300*900

(бічне підключення)

Потужність: 621 Вт

Країна виробник: Словаччина

Наведена нижче інформація допоможе Вам ознайомитися з особливостями кожного типу ( 11, 22 та 33) радіаторів та вибрати оптимальний варіант.

Тип: 11К (VK, VKS)

Найпростіший тип радіатора з конвектором. Радіатор складається із теплових панелей. Теплова панель - рельєфна поверхня з внутрішніми каналами для протоку теплоносної рідини, виготовлена з двох сталевих холоднокатанних листів товщиною 1,25 мм з використанням роликового та точкового зварювання. Додаткова поверхня має товщину 0,5 мм і кріпиться точковим зварюванням. Бічні кришки та декоративні грати радіатора легко знімаються.

Технічні характеристики:

Випробувальний тиск: 1,3 МПа (13 атм)

Робочий тиск теплоносія: 0,87 МПа (8,7 атм)

Максимальна температура теплоносія: 110°

Тип: 22К (VK, VKS)

Подвійний тип радіатора з двома конвекторами та ґратами. Радіатор складається із теплових панелей. Теплова панель - рельєфна поверхня з внутрішніми каналами для протоку теплоносної рідини, виготовлена з двох сталевих холоднокатанних листів товщиною 1,25 мм з використанням роликового та точкового зварювання. Додаткова поверхня має товщину 0,5 мм і кріпиться точковим зварюванням. Бічні кришки та декоративні грати радіатора легко знімаються.

Технічні характеристики:

Випробувальний тиск: 1,3 МПа (13 атм)

Робочий тиск теплоносія: 0,87 МПа (8,7 атм)

Максимальна температура теплоносія: 110°

Тип: 33К (VK, VKS)

Потрійний радіатор з трьома конвекторами та ґратами. Радіатор складається із теплових панелей. Теплова панель - рельєфна поверхня з внутрішніми каналами для протоку теплоносної рідини, виготовлена з двох сталевих холоднокатанних листів товщиною 1,25 мм з використанням роликового та точкового зварювання. Додаткова поверхня має товщину 0,5 мм і кріпиться точковим зварюванням. Бічні кришки та декоративні грати радіатора легко знімаються.

Технічні характеристики:

Випробувальний тиск: 1,3 МПа (13 атм)

Робочий тиск теплоносія: 0,87 МПа (8,7 атм)

Максимальна температура теплоносія: 110°

Магазин Термостат пропонує широкий асортимент радіаторів Korad різних розмірів та типів (11, 22 або 33).

Найпростіший тип радіатора з конвектором. Радіатор складається із теплових панелей. Теплова панель - рельєфна поверхня з внутрішніми каналами для протоку теплоносної рідини, виготовлена з двох сталевих холоднокатанних листів товщиною 1,25 мм з використанням роликового та точкового зварювання. Додаткова поверхня має товщину 0,5 мм і кріпиться точковим зварюванням. Бічні кришки та декоративні грати радіатора легко знімаються .

У нас действуют следующие условия обмена и возврата товара:


Согласно действующему закону "О защите прав потребителей" каждый  покупатель, который приобрел товар в  нашем магазине, может воспользоваться правом обмена или возврата товара в течении  четырнадцати дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции возможен при условии, если приобретенное изделие не находилось в эксплуатации и не подключалось, а также если товар не имеет внешних повреждений и признаков пользования. Также в комплекте должны сохраниться аксессуары, техническая документация, не поврежденные чек, упаковка, пломбы, заводские этикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.