З 9.00 до 17.00 (безкоштовно)

Сталевий радіатор Korad 11К 300х400 з бічним підключенням

Виробники Korad
Код товару: ПФ500001260
SKU: ПФ500001260
1534грн.
1288грн.
В наявності
Сталевий радіатор Korad 11 тип 300*400 (бічне підключення) Потужність: 276 Вт Країна виробник: Словаччина Наведена нижче інформація допоможе Вам ознайомитися з особливостями кожного типу ( 11, 22 та 33) радіаторів та вибрати оптимальний варіант. Тип: 11К (VK, VKS) Найпростіший тип радіатора з конвек...


Сталевий радіатор Korad 11 тип 300*400

(бічне підключення)

Потужність: 276 Вт

Країна виробник: Словаччина

Наведена нижче інформація допоможе Вам ознайомитися з особливостями кожного типу ( 11, 22 та 33) радіаторів та вибрати оптимальний варіант.

Тип: 11К (VK, VKS)

Найпростіший тип радіатора з конвектором. Радіатор складається із теплових панелей. Теплова панель - рельєфна поверхня з внутрішніми каналами для протоку теплоносної рідини, виготовлена з двох сталевих холоднокатанних листів товщиною 1,25 мм з використанням роликового та точкового зварювання. Додаткова поверхня має товщину 0,5 мм і кріпиться точковим зварюванням. Бічні кришки та декоративні грати радіатора легко знімаються.

Технічні характеристики:

Випробувальний тиск: 1,3 МПа (13 атм)

Робочий тиск теплоносія: 0,87 МПа (8,7 атм)

Максимальна температура теплоносія: 110°

Тип: 22К (VK, VKS)

Подвійний тип радіатора з двома конвекторами та ґратами. Радіатор складається із теплових панелей. Теплова панель - рельєфна поверхня з внутрішніми каналами для протоку теплоносної рідини, виготовлена з двох сталевих холоднокатанних листів товщиною 1,25 мм з використанням роликового та точкового зварювання. Додаткова поверхня має товщину 0,5 мм і кріпиться точковим зварюванням. Бічні кришки та декоративні грати радіатора легко знімаються.

Технічні характеристики:

Випробувальний тиск: 1,3 МПа (13 атм)

Робочий тиск теплоносія: 0,87 МПа (8,7 атм)

Максимальна температура теплоносія: 110°

Тип: 33К (VK, VKS)

Потрійний радіатор з трьома конвекторами та ґратами. Радіатор складається із теплових панелей. Теплова панель - рельєфна поверхня з внутрішніми каналами для протоку теплоносної рідини, виготовлена з двох сталевих холоднокатанних листів товщиною 1,25 мм з використанням роликового та точкового зварювання. Додаткова поверхня має товщину 0,5 мм і кріпиться точковим зварюванням. Бічні кришки та декоративні грати радіатора легко знімаються.

Технічні характеристики:

Випробувальний тиск: 1,3 МПа (13 атм)

Робочий тиск теплоносія: 0,87 МПа (8,7 атм)

Максимальна температура теплоносія: 110°

Магазин Термостат пропонує широкий асортимент радіаторів Korad різних розмірів та типів (11, 22 або 33).

Найпростіший тип радіатора з конвектором. Радіатор складається із теплових панелей. Теплова панель - рельєфна поверхня з внутрішніми каналами для протоку теплоносної рідини, виготовлена з двох сталевих холоднокатанних листів товщиною 1,25 мм з використанням роликового та точкового зварювання. Додаткова поверхня має товщину 0,5 мм і кріпиться точковим зварюванням. Бічні кришки та декоративні грати радіатора легко знімаються .

У нас діють такі умови обміну та повернення товару:


Згідно з чинним законом "Про захист прав споживачів", кожен покупець, який придбав товар у нашому магазині, може скористатися правом обміну або повернення товару протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки.


Обмін та повернення продукції можливе за умови, якщо придбаний виріб не знаходився в експлуатації та не підключався, а також якщо товар не має зовнішніх пошкоджень та ознак користування. Також у комплекті мають зберегтися аксесуари, технічна документація, не пошкоджені чек, упаковка, пломби, заводські етикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Captcha

Відгуків про цей товар ще не було.