0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

Картридж для фільтру SVOD (зезалізнення O_BB20) окислюючий

385грн.
  • В наявності
  • Виробники  SVOD
  • Код товару:  24699-27
  • Артикул: SVOD521
ОПЛАТА
ОПЛАТА

Готівкою | Післяплата | LiqPay | MonoPay | VISA/Mastercard | Миттєва розстрочка | Оплата частинами Приватбанк | Покупка частинами Monobank | Безготівково з ПДВ та без ПДВ

ДОСТАВКА
ДОСТАВКА

Нова Пошта | Meest | Укрпошта | Delivery | Доставка за адресою

*великогабаритні товари надсилаються після часткової передоплати

ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ
ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, згідно закону України "Про захист прав споживачів"

Картридж для фільтру SVOD (зезалізнення O_BB20) окислюючий застосовується в магістральних фільтрах стандарту Big Blue (BB). Виготовлений з високоякісних матеріалів, дозволених для застосування в системах підготовки питної води.

Матеріал - вспінене поліпропіленове волокно, оброблене синглентним киснем. Рейтинг фільтрації: 5 мікрон.

Застосування Картридж для фільтру SVOD (зезалізнення O_BB20) окислюючий

Для фільтрації та очищення води від іржі, піску, мулу, окалин, великих зважених часток з метою додаткової активації поверхні фільтра. Застосовується в побуті для: фільтрації питної водопровідної води, живлення проточних котлів, водонагрівачів, пральних і посудомийних машин і інших приладів. Придатні для фільтрації води одержуваної з колодязів і свердловин. Застосовується в промисловості для: попередньої фільтрації в установках зворотного осмосу, в установках ультрафіолетового знезараження, у всіх випадках, коли потрібна висока продуктивність і одночасно високу якість фільтрації. Для фільтрації води і інших рідин в хімічній, нафтохімічній, фармацевтичній і харчовій промисловості, при друку фотографій. Використовується як пост-фільтр після ступенів з активованим гранульованим вугіллям.

Технічні характеристики Картридж для фільтру SVOD (зезалізнення O_BB20) окислюючий

Обсяг наповнювача 400 мл
Температура оброблюваної води +5 ... +30 °C
Робоча температура води +5 ... +90 °C
Термін експлуатації До 6 місяців (в залежності від забрудненості фільтрованої рідини)
Термін придатності 3 роки
Робоча температура картриджа До 45 °C для холодної середовища
Матеріал фільтру Вспенене поліпропіленове волокно, оброблене синглентним киснем
Рейтинг фільтрації 5 мікрон

Розміри Картридж для фільтру SVOD (зезалізнення O_BB20) окислюючий

Розміри Картридж для фільтру SVOD (зезалізнення O_BB20) окислюючий 

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Ви дивилися