0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

Фільтр із картриджем SVOD-AS ST400 1/2"

929грн.
  • В наявності
  • Виробники  SVOD
  • Код товару:  24644-27
  • Артикул: SVOD375
ОПЛАТА
ОПЛАТА

Готівкою | Післяплата | LiqPay | MonoPay | VISA/Mastercard | Миттєва розстрочка | Оплата частинами Приватбанк | Покупка частинами Monobank | Безготівково з ПДВ та без ПДВ

ДОСТАВКА
ДОСТАВКА

Нова Пошта | Meest | Укрпошта | Delivery | Доставка за адресою

*великогабаритні товари надсилаються після часткової передоплати

ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ
ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, згідно закону України "Про захист прав споживачів"

Переваги Фільтр із картриджем SVOD-AS ST400 1/2"

  • Ефективність фільтрації: Забезпечує високу ефективність фільтрації, що дозволяє знижувати рівень забруднення води і поліпшувати її якість.
  • Універсальність підключення: Має різьбове підключення розміром 1/2", що робить його сумісним із багатьма системами трубопроводів.
  • Широкий діапазон робочих температур: Здатний працювати в широкому діапазоні температур від +5 до +105 °C, що робить його відмінним вибором для різних умов.
  • Довгий термін експлуатації: Картридж забезпечує ефективну роботу протягом тривалого часу, що зменшує необхідність у частій заміні.
  • Велика пропускна здатність: Забезпечується продуктивність фільтру від 1 до 2 м³/год, що дозволяє обробляти значну кількість води за короткий період.
  • Стабільний робочий тиск: Максимальний робочий тиск до 0,6 МПа (6 атм) гарантує безпечну та ефективну роботу фільтра в умовах високого тиску.
  • Довгий строк придатності: Картридж має тривалий строк придатності до 3 років, що дозволяє ефективно використовувати його протягом тривалого часу без необхідності у частій заміні.

Антинакипний фільтр для двоконтурних котлів і водонагрівальної техніки зі змінним картриджем "SVOD-AS" (підключення - латунна різьба). Наповнювач "SVOD-AS" давно показав себе як надійний захист, який не має аналогів за широтою і спектром застосування для забезпечення безнакипного режиму роботи водогрійного обладнання.

Технічні характеристики Фільтр із картриджем SVOD-AS ST400 1/2"

Розмір 10 дюймів
Ресурс фільтру 70 000 літрів (за умови відповідності води ДСТУ 7525:2014 "Вода питна")
Підключення 1/2" (латунна різьба)
Температура води +5 ... +40 °C
Робоча температура води за нагрівання +5 ... +105 °C
Пропускна здатність фільтра 1 - 2 м³/год
Робочий тиск До 0,6 МПа (6 атм)
Строк експлуатації (картриджа) 1 рік
Строк придатності (картриджа) 3 роки

h = 310 мм

w = 110 мм

Розміри Фільтр із картриджем SVOD-AS ST400 1/2" 

Графік залежності ресурсу Фільтр із картриджем SVOD-AS ST400 1/2" від жорсткості води

Графік залежності ресурсу Фільтр із картриджем SVOD-AS ST400 1/2"  від жорсткості води

Комплектація Фільтр із картриджем SVOD-AS ST400 1/2"

  • Корпус - 1 шт.
  • Картридж "SVOD-AS" S400 - 1 шт.
  • Ключ - 1 шт.
  • Кронштейн - 1 шт.
  • Паспорт та інструкція з експлуатації - 1 шт.

Оцінка: 5 з 5
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
М
М.О.

До встановлення фільтра регулярно змінювали ТЕН у бойлері. Зараз — уже другий рік без проблем. Чудове рішення!

Відповісти
Ви дивилися