EPS-II-22 A - "Насоси плюс обладнання" - Електронний контролер тиску

Модель: 00000002037
SKU: 2587NP09
EAN: 4823072202587
1925грн.
1829грн.
В наявності
Електронний контролер тиску "Насоси плюс обладнання" EPS-II-22 А Область застосування EPS-II-22 А: Електронні контролери тиску призначені для процесу автоматизації систем водопостачання в житлових будинках, підтримують постійний тиск води в системі, автоматично запускаючи та зупиняючи електронасос. ...

Електронний контролер тиску "Насоси плюс обладнання" EPS-II-22 А

Область застосування EPS-II-22 А:

Електронні контролери тиску призначені для процесу автоматизації систем водопостачання в житлових будинках, підтримують постійний тиск води в системі, автоматично запускаючи та зупиняючи електронасос.

Електронні контролери поєднують у собі функцію реле тиску (включають насос за встановленим значенням тиску в системі), реле протоки (вимикають насос за відсутності протоки в системі), із захистом від "сухого ходу" (вимикають насос за відсутності рідини, що перекачується в системі). Деякі моделі мають функцію автоматичного перезапуску після спрацьовування захисту "сухим ходом" і можливість ручного регулювання тиску включення. У деяких моделях електронних контролерів додатково вбудований манометр.

Характеристики EPS-II-22 А:

  • контролер тиску
  • Захист сухого ходу: із захистом від сухого ходу
  • Країна-виробник: Китай
  • Максимальний робочий тиск 10 атм.
  • Харчування: 220
  • Програмний режим роботи: автоматичний
  • Ступінь захисту: 44 IP
  • Додаткові характеристики: захист від сухого ходу, максимальна потужність – 2,2 кВт, максимальний струм – 16А, приєднувальне різьблення – 1 1/4
  • Гарантія: 12 міс.

У нас действуют следующие условия обмена и возврата товара:


Согласно действующему закону "О защите прав потребителей" каждый  покупатель, который приобрел товар в  нашем магазине, может воспользоваться правом обмена или возврата товара в течении  четырнадцати дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции возможен при условии, если приобретенное изделие не находилось в эксплуатации и не подключалось, а также если товар не имеет внешних повреждений и признаков пользования. Также в комплекте должны сохраниться аксессуары, техническая документация, не поврежденные чек, упаковка, пломбы, заводские этикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.