Акумулятор LiFePO4 100 Ah (ампер-годин) Biom Professional 48В (51.2В) BALFP-R512100-UNI 5 кВт-год
0грн.
  • НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
  • Виробники  BIOM
  • Код товару:  00-00024075
ОПЛАТА
ОПЛАТА
ДОСТАВКА
ДОСТАВКА
Нова Пошта | Meest | Укрпошта | Delivery | Доставка за адресою
*великогабаритні товари надсилаються після часткової передоплати
ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ
ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ
Акумулятор LiFePO4 100 Ah (ампер-годин) Biom Professional 48В (51.2В) BALFP-R512100-UNI 5 кВт-год побудований на преміальних Grade A LiFePO4 комірках. Вбудований активний BMS забезпечує балансування комірок, захист від перерозряду, перезаряду, короткого замикання та перегріву.
  • Активний Smart BMS з Bluetooth для зручного моніторингу
  • Підтримка струмів: заряд 50 А, розряд 100 А
  • Універсальний монтаж: на стіну або на підлогу
  • Накопичення енергії від сонячних панелей у невеликих автономних системах
  • Резервне живлення квартири або невеликого будинку
  • Живлення інверторів у системах 48В
  • Створення ємкісних акумуляторних банків для об’єктів
  • Використання в мобільних або портативних системах живлення
  • Тип: LiFePo4 - 1P-16S
  • Комірки: нові Grade А
  • BMS: JK Smart Active BMS
  • Номінальна напруга: DC 51.2V (48V)
  • Діапазон напруги розряду: DC 45.6–57.6V
  • Робочий діапазон напруги батареї (ручне налаштування): DC 46.4–56.32V
  • Максимальний струм заряду: 50A
  • Максимальний струм розряду: 100A
  • Час заряду: від 2 годин
  • Номінальна ємність: 100А·год / 51.2В / 5120Вт·год
  • Комунікаційні порти: CAN / RS232 / RS485
  • Керування: Bluetooth
  • Діапазон робочих температур: заряд 0–45 °C, розряд –20 ~ +60 °C, зберігання –20 ~ +40 °C
  • Монтаж: на стіну / на підлогу
  • Клас IP: IP20
  • Клас захисту: I
  • Габарити: 159×440×620 мм
  • Вага: 46.8 кг
  • Гарантія: 5 років
  • Акумулятор LiFePO4 Biom Professional BALFP-R512100-UNI
  • Кабелі для підключення
  • Інструкція з експлуатації
  • Гарантійний талон
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%