З 9.00 до 17.00 (безкоштовно)

Про компанію

Інтернет-магазин ТЕРМОСТАТ - це компанія з продажу опалювального та насосного обладнання для систем тепло-водопостачання та водовідведення, що динамічно розвивається.

Свою роботу ми розпочали у 2003 році і на сьогоднішній день є однією з найбільших компаній у своїй сфері на півдні України та офіційними представниками багатьох європейських та українських торгових марок інженерного обладнання.

Місія нашої компанії – забезпечити кваліфікованою підтримкою кожного клієнта, відповісти на його запит оптимальним та ефективним рішенням. Штат компанії дозволяє здійснити оперативний підбір обладнання, виїзд спеціаліста на об'єкт, проектні роботи, сервісну підтримку, безкоштовну доставку та монтаж обладнання.

Головний офіс та склад нашої компанії, а також роздрібні магазини знаходяться в місті Одесі, з цього міста ми здійснюємо відправку товарів для покупців інтернет-магазину.
 

Переваги роботи з нами:

 • Для клієнтів з Одеси ми пропонуємо безкоштовну доставку замовлень із нашого інтернет магазину;
 • При необхідності, наші висококваліфіковані монтажники виконають весь спектр робіт із встановлення та запуску обладнання;
 • Наявність власного складу дозволяє нам зберігати та оперативно відвантажувати найпопулярніші товарні позиції, представлені в нашому інтернет-магазині;
 • Ми постійно працюємо над розширенням асортименту нашого магазину, що дозволяє максимально задовольнити потреби клієнтів в обладнанні за мінімальними цінами;
 • Ми пропонуємо особливі умови співпраці для осіб, які займаються монтажем опалювального обладнання та обладнання для водопостачання та водовідведення, а також для будівельних та монтажних організацій;
 • Наявність у нас реальних магазинів дозволяє клієнтам перед покупкою оглянути обраний товар або звернутися з питань сервісного обслуговування;
 • Ми пропонуємо нашим клієнтам лише офіційну техніку, адаптовану для роботи в нашій країні, що дозволяє бути впевненим у безпеці використання придбаного обладнання.Серед представлених на сайті торгових марок, ви зустрінете виробників високоякісного та надійного обладнання:
 • У розділі котельне обладнання : BAXI, Thermona, Ferroli, Ariston, Saunier Duval, Viessmann, Vaillant, Bosch, Beretta, Kospel, Protherm, HI-THERM, Tenko, Термобар, Маяк, Данко, Атем Житомир, ДТМ, Viadrus, КРОНАС.
 • У розділі водонагрівачі : Gorenje, TESY, Drazice, RODA, Ariston, Bosch, Rocterm, Termaxi
 • У розділі радіатори : Global, Kermi, Korad, Korado, Cordivari, Mirado, TerraTeknik, Viadrus.
 • У розділі насосного обладнання : Grundfos, Wilo, Dab, Halm, Ebara, Насоси+, Sprut, Calpeda, Sumoto, Watomo, Sbrigani, Pedrollo, Zilmet, Aquasystem, CIMM, Imera, Leo, Aquatica, Opera, Espa.

Наша логістична служба здійснює доставку обладнання до всіх регіонів України: Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.

Ми завжди готові гнучко підійти до вирішення будь-якого питання, враховуючи насамперед інтереси наших клієнтів.