З 9.00 до 17.00 (безкоштовно)

Офіційна гарантія на продукцію.

Гарантійні умови

На всю продукцію, що представлена в нашому магазині, ми надаємо гарантію, встановлену виробником.

Тут представлені товари найвищої якості, найвідоміших марок світових брендів.

Весь асортимент продукції, який представлений у нашому магазині, знаходиться на гарантійному обслуговуванні у спеціалізованих сервісних центрах, які мають діючі філії у великих містах України.

Також під час доставки замовлення нами надаються гарантійні зобов'язання перед покупцем на придбану в нашому магазині продукцію, де обов'язково вказуються адреси сервісних центрів.

Гарантійний ремонт провадиться в офіційних сервісних центрах. Сервісні центри займаються ремонтом як товарів, що є гарантії, а й післягарантійним ремонтом.

У нас діють такі умови обміну та повернення товару:
Відповідно до чинного закону "Про захист прав споживачів", кожен покупець, який придбав товар у нашому магазині, може скористатися правом обміну або повернення товару протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки.

Обмін та повернення продукції можливе за умови, якщо придбаний виріб не знаходився в експлуатації та не підключався, а також якщо товар не має зовнішніх пошкоджень та ознак користування. Також у комплекті мають зберегтися аксесуари, технічна документація, не пошкоджені чек, упаковка, пломби, заводські етикетки.

Повернення та обмін неможливе, якщо:
* виріб доставлений без коробки
* повне чи часткове пошкодження упаковки товару; виняток - якщо упаковка була акуратно розкрита.

У разі, якщо придбаний товар вийшов з ладу, то повернення та обмін здійснюється за наявності рішення офіційного сервісного центру, що підтверджує, що всі умови експлуатації дотримані. Вищезазначені умови відповідають усім вимогам закону "Про захист прав споживачів", встановленого законодавством України.