Генератори
sale - Інверторні генератори
- Бензинові генератори
- Газобензинові генератори
- Дизельні генератори
- Дизельні електростанції
Дивитись все
Акумулятори
- Акумулятори гелеві (GEL)
- Акумулятори мультигелеві (AGM)
- Акумулятори свинцево-кислотні (AGM)
- Акумуляторні батареї LiFePO4
- Зарядні пристрої для АКБ
Дивитись все
Показати всі категорії
Готівкою | Післяплата | LiqPay | MonoPay | VISA/Mastercard | Миттєва розстрочка | Оплата частинами Приватбанк | Покупка частинами Monobank | Безготівково з ПДВ та без ПДВ
Нова Пошта | Meest | Укрпошта | Delivery | Доставка за адресою
*великогабаритні товари надсилаються після часткової передоплати
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, згідно закону України "Про захист прав споживачів"
Компенсуюча петля Ekoplastik PPR PN20 20 SKS020P20X розрахована на робочий тиск до 16 Бар). Під час експлуатації пластикових трубопроводів з поліпропілену великої протяжності, виникає потреба компенсувати збільшення або зменшення довжини трубопроводу за рахунок лінійного теплового розширення. Завданням компенсаційної петлі є запобігання тепловому деформуванню трубопроводу з поліпропілену за рахунок деформації попередньо напруженої компенсаційної петлі. Цей фітинг виготовлено з високоякісного термостабілізованого поліпропілену PP-RCT, тому він сумісний з усіма типами труб з поліпропілену марки Wavin Ekoplastik і може працювати на всьому робочому діапазоні температур та тиску до 16 Бар. Зверніть увагу, що Петля компенсуюча не є абсолютним і єдиним рішенням для компенсування лінійного теплового розширення трубопроводу. Петлю компенсуючу рекомендується застосовувати тільки там, де є вільне місце для її розміщення та вільного руху у просторі. Найчастіше використовуються компенсатори П-подібної, Г-подібної та S-подібної форми. Використовується з пластиковими трубами WAVIN Ekoplastik усіх типів.
| Виробник | Ekoplastik |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип приєднання | Пайка |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Максимальна робоча температура | 90 °C |
| Мінімальна робоча температура | 5 °C |
| Мінімальний робочий тиск | 0.1 бар |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Область застосування | Гаряче та холодне водопостачання, питна вода, системи опалення |
| Перетин труби | Кругле |
| Колір | Сірий |

Я приймаю користувальницьку угоду

