0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

Насос свердловиний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA PM 3,5SDm3/13 0,55 кВт 79м + 50 м кабель

8798грн.
  • НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
  • Виробники  OPTIMA
  • Код товару:  000019675~01
  • Артикул: 000019675
Характеристики: Вага, кг - 19.320000 / Діаметр насоса, мм - 3,5″ / Країна виробник - Польша / Країна реєстрації бренду - Україна / Об'єм (м³) - 0.020000 / дивитись все
ОПЛАТА
ОПЛАТА

Готівкою | Післяплата | LiqPay | MonoPay | VISA/Mastercard | Миттєва розстрочка | Оплата частинами Приватбанк | Покупка частинами Monobank | Безготівково з ПДВ та без ПДВ

ДОСТАВКА
ДОСТАВКА

Нова Пошта | Meest | Укрпошта | Delivery | Доставка за адресою

*великогабаритні товари надсилаються після часткової передоплати

ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ
ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, згідно закону України "Про захист прав споживачів"

Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску 3,5" OPTIMA PM 3.5SDm 3 / 13 0.55 кВт 79м NEW. Кабель – 50 метрів.

У нових моделях свердловинних насосах OPTIMA за рахунок підвищення кількості робочих кілець збільшено максимальний напір і максимальну продуктивність.

Виробник Польща. Гарантія 2 роки.

Принцип роботи насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA PM 3.5SDm 3 / 13 0.55 кВт

Насос OPTIMA PM 3.5SDm3 / 13 0.55 кВт складається з двох частин: двигун у нижній частині і насос у верхній частині, жорстко з'єднаний між собою зубчастою муфтою міжнародного стандарту Nema і має забір води в середній частині корпусу. Насос відноситься до насосів відцентрового типу і має багатоступеневу конструкцію та «плаваючі» робочі колеса, завдяки яким реалізується підвищена стійкість до піску (до 1500 г/м3). Забруднення робочих коліс зазвичай виникає при зупинці насоса. Коли насос запускається, осад надає надзвичайно руйнівний вплив на поверхні робочих коліс та дифузорів. Технологія «плаваючого» робочого колеса, дозволяє значно зменшити наслідки тертя піску об стінки лопаток та поверхні робочих коліс та дифузорів. Робочі колеса в цьому випадку закріплені жорстко, а мають незначний люфт вдоль валу. При включенні насоса обертанням робочого колеса потік води нагнітається між робочим колесом та дифузором. Давлення, яке утворилося, піднімає робоче колесо. При цьому осад піску виноситься потоком, частина якого проходить нижче за робоче колесо, не руйнуючи його. Глибинні відцентрові насоси відрізняються високим рівнем КПД, який може досягати 70%.

Конструктивні особливості OPTIMA PM 3.5SDm 3 / 13 0.55 кВт.

OPTIMA PM 3.5SDm3 / 13 0.55 кВт оснащений асинхронним однофазним двигуном з коротко замкнутим ротором і «плаваючим» робочим колесом, для реалізації підвищеної стійкості до піску. Двигун заповнений спеціальним мінеральним маслом для ефективного охолодження (тепловіддачі в довкілля), а також для змащення та охолодження підшипників та механічного ущільнення. Олія сертифікована для контакту з харчовими продуктами. У разі витоку запах і колір води не змінюється, опасности загрязнення немає. Вал і корпус електродвигуна виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304. У нижній частині підшипник радіально - опорний, витримує осьові навантаження, у верхній частині двигуна - радіальний.

Технічні характеристики насос свердловинний OPTIMA PM 3.5SDm 3 / 13 0.55 кВт

  • Діаметр підключення - 1½"
  • Максимальна продуктивність до 4.2 м3/год
  • Максимальна глибина занурення - 65 метрів
  • Максимальний напір – 79 м
  • Температура води, що перекачується до 35°С
  • Максимальний вміст піску 1500 г/м3
  • Гарантія 2 роки.

Графік характеристик насос свердловинний OPTIMA PM 3.5SDm 3 / 13 0.55 кВт

Графік характеристик насос свердловинний OPTIMA PM 3.5SDm 3 / 13 0.55 кВт

Вага, кг 19.320000
Діаметр насоса, мм 3,5″
Країна виробник Польша
Країна реєстрації бренду Україна
Об'єм (м³) 0.020000
Потужність 0,55 кВт.
Оцінка: 5 з 5
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
М
Мирослав

Дякую за дуже надійний насос! Зіткнулися із тим, що нова свердловина дає дуже багато піску, перший вібраційний насос, що нам залишили буровики, проробив два тижні та перестав качати воду. Після нього купили на ринку шнековий насос - як казали він стійкий до піску, але фактично дуже швидко цей "шнек" з'їло піском. Міняли шнек, але ситуація очіукванно повторилась. Це трошки набридло, вирішили купити насос щоб був стійкий до піску, і ось вже пів року все працює без проблем. Доречі, він дає води більше, ніж попередні насоси, та з часом свердловина таки прокачалась, набагато менше піска. Сподіваюсь, що не один рік буде працювати!

Відповісти
Ви дивилися