0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

Насос свердловинний ALBA SDM 90 QGD 2-75/18-1,1

7788грн.
  • В наявності
  • Виробники  ALBA
  • Код товару:  27647-18
  • Артикул: 27647
ОПЛАТА
ОПЛАТА

Готівкою | Післяплата | LiqPay | MonoPay | VISA/Mastercard | Миттєва розстрочка | Оплата частинами Приватбанк | Покупка частинами Monobank | Безготівково з ПДВ та без ПДВ

ДОСТАВКА
ДОСТАВКА

Нова Пошта | Meest | Укрпошта | Delivery | Доставка за адресою

*великогабаритні товари надсилаються після часткової передоплати

ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ
ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, згідно закону України "Про захист прав споживачів"

Опис Насос свердловинний ALBA SDM 90 QGD 2-75/18-1,1

Відцентрові багатоступінчасті свердловинні електронасоси SDM 90 QGD призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок з свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі із застосуванням автоматичних систем підтримання тиску.

ФІШКА цих насосів - це "Плаваючі" робочі колеса, забезпечують відмінну стійкість до зносу, тим самим запобігають блокування гідравлічної частини, що дозволяє перекачувати воду з підвищеним вмістом механічних домішок. До того ж: колеса, дифузор, робоча камера виготовлені з термопластичної смоли АВС з додаванням скловолокна 20%. Дно робочої камери з нержавіючої сталі AISI304 .

У конструкції насоса практично скрізь використовується нержавіюча сталь, крім напірного патрубка і перехідного фланця, які вироблені із сірого, ковкого чавуну. Але і тут виробник захистив чавун 2-ма шарами епоксидного ґрунту + шар вологостійкого чорного лаку. Захист від попадання води і механічних домішок всередину ел. двигуна в цих насосах виконана по стандарту NEMA, що забезпечує надійне стикування валів гідравлічної частини та електродвигуна.

Насоси забезпечені вбудованим зворотним клапаном з AISI304 для захисту від гідроударів. Обмотка двигуна 100% мідь, покрита 2-ма шарами лаку, з вбудованим захистом у вигляді термореле, що дозволяє захистити двигун при аварійних ситуаціях.

Технічні характеристики Насос свердловинний ALBA SDM 90 QGD 2-75/18-1,1

Напір номінальний 77 м
Матеріал обмотки Мідь
Максимальна температура робочої рідини 35 град.
Захист від перегріву Так
Довжина кабелю 60 м
Країна виробник Китай
Ширина 85 мм
Об'ємна подача номінальна 2 куб. м/год
Максимальна глибина занурення 20 м
Двигун Однофазний
Спосіб встановлення насоса Погружний
Плавний запуск двигуна Так
Максимальний напір 92 м
Максимальна пропускна спроможність 4 куб. м/час
Висота 1140 мм
Частота струму 50 Гц
Напруга мережі 220~240 В
Перекачувальні середовища Вода з приміссю, Питна вода, Чиста вода
Потужність споживана 1730 Вт
Гарантійний термін 12 міс
Ступінь захисту IPX8

 Продуктивність Насос свердловинний ALBA SDM 90 QGD 2-75/18-1,1

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Ви дивилися