Генератори
sale - Інверторні генератори
- Бензинові генератори
- Газобензинові генератори
- Дизельні генератори
- Дизельні електростанції
Дивитись все
Акумулятори
- Акумулятори гелеві (GEL)
- Акумулятори мультигелеві (AGM)
- Акумулятори свинцево-кислотні (AGM)
- Акумуляторні батареї LiFePO4
- Зарядні пристрої для АКБ
Дивитись все
Показати всі категорії
Готівкою | Післяплата | LiqPay | MonoPay | VISA/Mastercard | Миттєва розстрочка | Оплата частинами Приватбанк | Покупка частинами Monobank | Безготівково з ПДВ та без ПДВ
Нова Пошта | Meest | Укрпошта | Delivery | Доставка за адресою
*великогабаритні товари надсилаються після часткової передоплати
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, згідно закону України "Про захист прав споживачів"
Бойлер Galanta DRY 100 л сухий тен 2 х 1,0 кВт (72270WDG) - це високоякісний бойлер з сухим нагрівальним елементом, що забезпечує ефективне та швидке нагрівання води. Його об'єм становить 100 літрів, що забезпечує достатню кількість гарячої води для середнього домогосподарства.
Бойлер має два нагрівальних елемента по 1,0 кВт кожний, що забезпечує швидке нагрівання води та економію електроенергії. Технологія сухого нагріву води дозволяє уникнути контакту води з нагрівальним елементом, що продовжує термін його служби та забезпечує безпеку користування.
Бойлер Galanta DRY 100 л сухий тен 2 х 1,0 кВт (72270WDG) має стильний дизайн, що дозволяє його встановлювати у будь-якому інтер'єрі. Він простий у використанні та обслуговуванні, що робить його ідеальним вибором для будь-якого домогосподарства.
| Об’єм | л | 100 |
| Клас енергоспоживання | C | |
| Річне споживання енергії | кВт/год | 1383 |
| Номінальний тиск | Мпа | 0,7 |
| Номінальна напруга | В | 230 |
| Номінальна потужність | кВт | 2x1,0 |
| *В середньому температура води 40°С в середині ємкості для води 75°С і температура води у водопроводі 10-12°С | л | 176 |
| Вага нетто | кг | 25,5 |
|
Підключення |
||
| 1: Вихід гарячої води | G1/2"М | |
| 2: Вхід холодної води | G1/2"М | |
| 3: Температурний індикатор | + | |
| 4: Панель управління | + | |
|
Розміри |
||
| A | мм | 1000 |
| C | мм | 175 |
| D | мм | 435 |
| E | мм | 85 |
| F | мм | 455 |
| G | мм | 20 |

| Гарантійний термін | 10 років за умови щорічного обслуговування | |
Внешне выглядит аккуратно, не громоздкий, в нишу зашел четко. До этого был eldom , отработал свои 9 лет и потек. По крепежу пришлось просверливать мастеру, но зато по размерам сам бойлер стал как предыдущий, за пол дня решился вопрос с горячей водой. Спасибо магазину за оперативную доставку на поселок, и хорошего мастера!
Я приймаю користувальницьку угоду




