0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

365012 Фільтр самопромивний із редуктором 1/2", латунна колба, Tervix Pro Line WD

3251грн.2601грн.
  • В наявності
  • Виробники  TERVIX
  • Код товару:  365012
  • Артикул: 365012
Акція закінчиться через:
3251грн.
2601грн.
ОПЛАТА
ОПЛАТА

Готівкою | Післяплата | LiqPay | MonoPay | VISA/Mastercard | Миттєва розстрочка | Оплата частинами Приватбанк | Покупка частинами Monobank | Безготівково з ПДВ та без ПДВ

ДОСТАВКА
ДОСТАВКА

Нова Пошта | Meest | Укрпошта | Delivery | Доставка за адресою

*великогабаритні товари надсилаються після часткової передоплати

ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ
ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, згідно закону України "Про захист прав споживачів"

Фільтр самопромивний з редуктором призначений для використання в системах питної води.
В зонах де є УФ випромінювання, пари розчинників та в системах з температурою води до 70 С використовується фільтр з латунною колбою.
Фільтр самопромивний з редуктором складається з вбудованного редукційного клапану та промивного фільтруючого елементу тонкої очистки в одному корпусі.
В робочому режимі вода проходить через фільтруючий елемент і виходить через вихідний отвір.
Для промивання фільтра відкривається шаровий клапан та під тиском видаляється забрудення. Для промивки фільтра не потрібна зупинка системи водопостачання.
Вбудований клапан пониження тиску діє по принципу балансу сил, де сила що створюється діафрагмою, врівноважується силою що створює пружина.
Тиск на вході не впливає на відкриття / закритя клапану. Тому коливання тиску на вході не впливаютья на тиск на виході.
]]>

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Ви дивилися