Sbrigani Evro PK-005 - Насос поверхневий

Виробники Sbrigani
Код товару: ЦБ000006582
SKU: ЦБ000006582
1404грн.
Немає в наявності
Насос використовується для водопостачання будинків, дач, коледжів, квартир. Також насосні станції можуть застосовуватись для поливу, зрошення тощо. Вони використовуються тими, кому потрібна невелика продуктивність та низьке споживання енергії. Технічні характеристики Sbrigani Evro PK-005 Підключення...

Насос використовується для водопостачання будинків, дач, коледжів, квартир. Також насосні станції можуть застосовуватись для поливу, зрошення тощо. Вони використовуються тими, кому потрібна невелика продуктивність та низьке споживання енергії.

Технічні характеристики Sbrigani Evro PK-005

Підключення: внутрішнє циліндричне різьблення 1"

Напруга: 220 В

Частота: 50 Гц

Рідина, що перекачується: чиста вода

Температура рідини, що перекачується: максимум 40°С

Якість: допускається вміст домішок механічного походження трохи більше 50 г/м3

Матеріали Корпус насоса: чавун

Робоче колесо: латунь

Сальник: кераміка та графіт

У нас діють такі умови обміну та повернення товару:


Згідно з чинним законом "Про захист прав споживачів", кожен покупець, який придбав товар у нашому магазині, може скористатися правом обміну або повернення товару протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки.


Обмін та повернення продукції можливе за умови, якщо придбаний виріб не знаходився в експлуатації та не підключався, а також якщо товар не має зовнішніх пошкоджень та ознак користування. Також у комплекті мають зберегтися аксесуари, технічна документація, не пошкоджені чек, упаковка, пломби, заводські етикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.