Насос вібраційний "ВОДОЛІЙ" 2-х клапанний з різьбленням

Виробники Водолей
Код товару: 14227-02
SKU: 1001151
25грн.
В наявності
Електронасос водолій з верхнім забором води застосовується для подачі чистої питної води з колодязів, свердловини з мінімальним діаметром 110 мм, водойм (озер, річок, басейнів). Електронасоси водолій прості в експлуатації. Не потребують спеціального монтажу, заповнення водою, мастилом. Включення в м...

Електронасос водолій з верхнім забором води застосовується для подачі чистої питної води з колодязів, свердловини з мінімальним діаметром 110 мм, водойм (озер, річок, басейнів).

Електронасоси водолій прості в експлуатації. Не потребують спеціального монтажу, заповнення водою, мастилом. Включення в мережу та початок роботи може здійснюватися відразу після занурення у воду.

Високі експлуатаційні характеристики та сучасний зовнішній вигляд роблять цей насос надійним в експлуатації та привабливим для споживача.

Можливе використання, у поєднанні з реле тиску, в автоматизованих системах водопостачання приватних будинків або дачних будинків.

Параметр

од. змін.

Значення

клас захисту

-

1і2

Номінальну напругу

В

220/230

споживана потужність

Вт

320

Номінальний натиск

м

63

Максимальний натиск

м

70

Номінальне об'ємне подання

л/год

504

Об'ємна подача при напорі 40м

л/год

720

Максимальне об'ємне подання

л/год

1700

Максимальна глибина занурення

м

5

Вологозахист

-

IPX8

Маса без шнура живлення

кг.

3,15

Приєднувальне різьблення

дюйм

3/4

Габарити (діаметр/висота)

мм

98/250

Режим роботи

не обмежений*

У нас діють такі умови обміну та повернення товару:


Згідно з чинним законом "Про захист прав споживачів", кожен покупець, який придбав товар у нашому магазині, може скористатися правом обміну або повернення товару протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки.


Обмін та повернення продукції можливе за умови, якщо придбаний виріб не знаходився в експлуатації та не підключався, а також якщо товар не має зовнішніх пошкоджень та ознак користування. Також у комплекті мають зберегтися аксесуари, технічна документація, не пошкоджені чек, упаковка, пломби, заводські етикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.