Насос вібраційний "ВОДОЛІЙ" 2 клапанний

Виробники Водолей
Модель: 100115
SKU: 100115
1128грн.
Немає в наявності
Електронасос водолій з верхнім парканом води застосовується для подачі чистої питної води з колодязів, свердловин з мінімальним діаметром 110 мм, водойм (озер, річок, басейнів). Електронасоси водолій прості в експлуатації. Не потребують спеціального монтажу, заповнення водою, мастилом. Включення в м...

Електронасос водолій з верхнім парканом води застосовується для подачі чистої питної води з колодязів, свердловин з мінімальним діаметром 110 мм, водойм (озер, річок, басейнів).

Електронасоси водолій прості в експлуатації. Не потребують спеціального монтажу, заповнення водою, мастилом. Включення в мережу та початок роботи може здійснюватися відразу після занурення у воду.

Високі експлуатаційні характеристики та сучасний зовнішній вигляд роблять цей насос надійним в експлуатації та привабливим для споживача.

Можливе використання, у поєднанні з реле тиску, в автоматизованих системах водопостачання приватних будинків або дачних будинків.

Параметр

од. змін.

Значення

клас захисту

-

1і2

Номінальну напругу

В

220/230

споживана потужність

Вт

320

Номінальний натиск

м

63

Максимальний натиск

м

70

Номінальне об'ємне подання

л/год

504

Об'ємна подача при напорі 40м

л/год

720

Максимальне об'ємне подання

л/год

1700

Максимальна глибина занурення

м

5

Вологозахист

-

IPX8

Маса без шнура живлення

кг.

3,15

Приєднувальне різьблення

дюйм

під шланг

Габарити (діаметр/висота)

мм

98/250

Режим роботи

не обмежений*

У нас действуют следующие условия обмена и возврата товара:


Согласно действующему закону "О защите прав потребителей" каждый  покупатель, который приобрел товар в  нашем магазине, может воспользоваться правом обмена или возврата товара в течении  четырнадцати дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции возможен при условии, если приобретенное изделие не находилось в эксплуатации и не подключалось, а также если товар не имеет внешних повреждений и признаков пользования. Также в комплекте должны сохраниться аксессуары, техническая документация, не поврежденные чек, упаковка, пломбы, заводские этикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.