Насос вібраційний ВОДОЛІЙ "Алфей" 1 клапан, нижній паркан (тонкий)

Виробники Водолей
Код товару: 14229-02
SKU: 100116
25грн.
В наявності
Вібраційний насос Водолій оснащений одним клапаном і має нижній забір води. Має вузький корпус 86 мм і використовується для відкачування води з водойм та ємностей, подачі води зі свердловини при цьому труба повинна мати діаметр (внутрішній) мінімум 95 мм. Електронасоси водолій прості в експлуатації....

Вібраційний насос Водолій оснащений одним клапаном і має нижній забір води. Має вузький корпус 86 мм і використовується для відкачування води з водойм та ємностей, подачі води зі свердловини при цьому труба повинна мати діаметр (внутрішній) мінімум 95 мм.

Електронасоси водолій прості в експлуатації. Не потребують спеціального монтажу, заповнення водою, мастилом. Включення в мережу та початок роботи може здійснюватися відразу після занурення у воду.

Високі експлуатаційні характеристики та сучасний зовнішній вигляд роблять цей насос надійним в експлуатації та привабливим для споживача.

Дана модель вібраційного насоса має двигун з вбудованим термозахистом потужність якого становить 150 Вт, що дозволяє піднімати воду з глибини 40 м. Продуктивність насоса залежить від глибини розташування насоса, щонайменше становить 6 л/хв.

Особливість даного апарату полягає в тому, що насос має вузький корпус і відповідає всім нормам техніки безпеки, повністю герметизований корпус, що запобігає попаданню вологи на двигун.

Можливе використання, у поєднанні з реле тиску, в автоматизованих системах водопостачання приватних будинків або дачних будинків.

Параметр

од. змін.

Значення

1

клас захисту

-

1і2

2

Номінальну напругу

В

220/230

3

споживана потужність

Вт

150

4

Номінальний натиск

м

40

5

Максимальний натиск

м

70

6

Номінальне об'ємне подання

л/год

360

7

Об'ємне подання

л/год

580

8

Максимальне об'ємне подання

л/год

1250

9

Максимальна глибина занурення

м

5

10

Вологозахист

-

IPX8

11

Маса без шнура живлення

кг.

4

12

Приєднувальне різьблення

дюйм

3/4

13

Габарити (діаметр/висота)

мм

98/250

14

Забір води

нижній

У нас діють такі умови обміну та повернення товару:


Згідно з чинним законом "Про захист прав споживачів", кожен покупець, який придбав товар у нашому магазині, може скористатися правом обміну або повернення товару протягом чотирнадцяти днів з моменту покупки.


Обмін та повернення продукції можливе за умови, якщо придбаний виріб не знаходився в експлуатації та не підключався, а також якщо товар не має зовнішніх пошкоджень та ознак користування. Також у комплекті мають зберегтися аксесуари, технічна документація, не пошкоджені чек, упаковка, пломби, заводські етикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.