З 9.00 до 17.00 (безкоштовно)

Газові фільтри


Фільтр для газу 1" МADAS: Фільтри газові застосовуються з метою очищення від повітрі, що проходять ч..
461грн. 415грн.
Немає відгуків
Фільтр для газу 1/2" МADAS: Фільтри газові застосовуються з метою очищення від повітрі, що проходять..
369грн. 332грн.
Немає відгуків
Фільтр для газу 3/4" МADAS: Фільтри газові застосовуються з метою очищення від повітрі, що проходять..
369грн. 332грн.
Немає відгуків
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Для чого потрібний газовий фільтр

Газовий фільтр – пристрій для очищення трубопровідного газу від пилу, іржі, смолистих речовин та інших твердих частинок. Очищення газу дозволяє підвищити герметичність запірних пристроїв, а також збільшити міжремонтний час експлуатації цих пристроїв за рахунок зменшення зносу ущільнюючих поверхонь. При цьому зменшується знос і підвищується точність роботи витратомірів (лічильників та вимірювальних діафрагм), особливо чутливих до ерозії. Вибір фільтрів та його кваліфікована експлуатація є одним із найважливіших заходів щодо забезпечення функціонування системи газопостачання.

Класифікація газових фільтрів

У напрямку руху газу через фільтруючий елемент всі газові фільтри можна розділити на прямоточні та поворотні, за конструктивним виконанням – на лінійні та кутові, за матеріалом корпусу – на алюмінієві та латунні.

Фільтруючий матеріал

По фільтруючого матеріалу серійно випускаються фільтри поділяються на сітчасті та волосяні. У сітчастих використовують плетену металеву сітку, а у волосяних - касети, набиті капроновою ниткою (або пресованим кінським волоссям) і просочені вісциновим маслом.