Розширювальний бак 6 літрів Aquasystem VRP 250-6

Виробники Aquasystem
Модель: 00000000934
SKU: 00000000934
1665грн.
1415грн.
В наявності
Високоякісний розширювальний бак Aquasystem VRP 250-6 л (плоский) Розширювальний бак VRP 250-6 має прямокутну форму, виробляється італійською компанією Aquasystem і використовується для систем водопостачання як додатковий захист для опалювальних систем та систем кондиціювання, настінних котлів. Обла...

Високоякісний розширювальний бак

Aquasystem VRP 250-6 л (плоский)

Розширювальний бак VRP 250-6 має прямокутну форму, виробляється італійською компанією Aquasystem і використовується для систем водопостачання як додатковий захист для опалювальних систем та систем кондиціювання, настінних котлів.

Область застосування: покращення системи водопостачання у заміському будинку, системи опалення, кондиціювання, системи водопостачання. Розширювальний бак для систем водопостачання серії VRP має плоску конструкцію, товщина бака із оцинкованої сталі 2 мм. Завдяки цьому VRP 250-6 Aquasystem можна встановлювати у малогабаритних приміщеннях.

Розширювальний бак для опалення серії VRP має сталевий плоский нерозбірний корпус. Мембрана не прилипає до внутрішньої поверхні бака завдяки спеціальним ребрам жорсткості на корпусі розширювального бака.

Технічні характеристики:

Діапазон температури: -10 … +90 ° С

Об'єм розширювального бака: 6.0 л

Максимальний робочий тиск: 3.0 бар

Спосіб встановлення: настінний

Конструктивне виконання бака: прямокутний

Розташування бака: вертикальне (без ніжок)

Діаметр приєднувального патрубка: 3/8"

Матеріали:

Матеріал бака: сталь із цинковим покриттям

Корпус: сталь

Матеріал мембрани: SBR гума

розміри:

Висота: 438 мм.

Ширина: 250 мм

Глибина: 65 мм

Країна виробник: Італія

У нас действуют следующие условия обмена и возврата товара:


Согласно действующему закону "О защите прав потребителей" каждый  покупатель, который приобрел товар в  нашем магазине, может воспользоваться правом обмена или возврата товара в течении  четырнадцати дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции возможен при условии, если приобретенное изделие не находилось в эксплуатации и не подключалось, а также если товар не имеет внешних повреждений и признаков пользования. Также в комплекте должны сохраниться аксессуары, техническая документация, не поврежденные чек, упаковка, пломбы, заводские этикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.