Гідроакумулятор Aquasystem VAO 150 літрів

Виробники Aquasystem
Модель: 00000000889
SKU: 00000000889
7022грн.
5969грн.
В наявності
Гідроакумулятор Aquasystem VAO 150 Характеристики: Об'єм: 150 л Габаритні розміри (Висота*Ширіна): 558*550 Колір синій Тип установки: горизонтальний, на ніжках Матеріал бака: сталь Максимальний робочий тиск: 10 атм Температура рідини, що перекачується: -10 °С+100 °С Приєднання: 1 ¼ " , зовнішнє різь...

Гідроакумулятор Aquasystem VAO 150

Характеристики:

Об'єм: 150 л

Габаритні розміри (Висота*Ширіна): 558*550

Колір синій

Тип установки: горизонтальний, на ніжках

Матеріал бака: сталь

Максимальний робочий тиск: 10 атм

Температура рідини, що перекачується: -10 °С+100 °С

Приєднання: 1 ¼ " , зовнішнє різьблення

Країна виробник: Італія

Призначення:

Гідроакумулятор використовується в системі водопостачання для забезпечення необхідного рівня гідравлічного тиску та пом'якшення гідроударів у системі. У разі підвищення тиску в системі, гідроакумулятор приймає певний об'єм води. Таким чином, відбувається зниження гідравлічного тиску на всі елементи системи, запобігаючи їх передчасному виходу з ладу. Запас води всередині гідроакумулятора зменшує кількість включень-вимкнень насоса, збільшуючи його ресурс, і буде резервним запасом у разі відключення електроенергії.

Конструкція:

Бак гідроакумулятора виконаний із сталі. Усередині бака знаходиться змінна еластична мембрана з EPDM (Ethylene propylene diene monomer rubber, етилен-пропілен-дієн-мономер, синтетичний каучук, бутил-каучук, використовується в роботі з питною водою), яка кріпиться до бака за допомогою фланця. Етилен-пропіленовий каучук EPDM відрізняється високою термостійкістю, озоностійкістю, зносостійкістю, маслостійкістю, повітронепроникністю та стійкістю до агресивного середовища. Між зовнішньою стороною гумової мембрани та внутрішньою поверхнею сталевого бака під тиском завантажено повітря чи азот. Через фланець вода від насоса потрапляє всередину мембрани та у зворотному напарвленні в магістраль виходить під дією стисненого повітря всередині бака. Для зміни тиску повітря всередині бака гідроакумулятор оснащений ніпелем.

У нас действуют следующие условия обмена и возврата товара:


Согласно действующему закону "О защите прав потребителей" каждый  покупатель, который приобрел товар в  нашем магазине, может воспользоваться правом обмена или возврата товара в течении  четырнадцати дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции возможен при условии, если приобретенное изделие не находилось в эксплуатации и не подключалось, а также если товар не имеет внешних повреждений и признаков пользования. Также в комплекте должны сохраниться аксессуары, техническая документация, не поврежденные чек, упаковка, пломбы, заводские этикетки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.